Justin Bieber i lumtur teksa pozon me bashkëshorten në prehër

Mediale Vip

Justin Bieber i lumtur teksa pozon me bashkëshorten në prehër

Më: 17 mars 2021 Në ora: 12:26
Justin Bieber dhe Hailey

Justin nuk i ndahet bashkëshortes.

Justin Bieber është shumë aktiv në rrjete sociale, në të cilat sjell shumë shpesh fotografi me partneren.

Ai madje shumë shpesh poston fotografi me dedikime dashurie për Haileyn, duke treguar dashurinë që ka për të.

Së fundi, artisti publikoi një fotografi, në të cilën shihet me bashkëshorten në prehër, si dy pëllumba të dashuruar.

Ndryshe, këngëtari pritet që shumë shpejt ta lansojë albumin e tij të ri me titull “Justice”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat