Pas ribashkimit, JLo e Alex i përkushtohen punës

Mediale Vip

Pas ribashkimit, JLo e Alex i përkushtohen punës

Më: 19 mars 2021 Në ora: 23:06
Jennifer Lopez dhe Alex Rordiquez

Jennifer Lopez është parë sonte në xhirime të filmit të saj më të ri, kurse Alex Rodriguez punon…disa ditë pasi që “çifti i fejuar” u panë duke u puthuar pas thashethemeve për ndarje

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez janë fokusuar në punët e tyre derisa javë më parë ranë poshtë thashethemet se ata janë ndarë.

Aktorja 51 vjeçare dhe ish lojtari i bejsbollit, 45 vjeçare të dy kanë postuar foto rreth karrierës së tyre respektive në llogaritë e Instagramit.

Ylli i Hustlers ka treguar kostumin e saj derisa po xhiron film në Republikën Dominikane, film që quhet “Shotgun Weedding”. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat