Sabri Fejzullahu publikon këngën e re “Vula e dashurisë”

Mediale Vip

Sabri Fejzullahu publikon këngën e re “Vula e dashurisë”

Më: 20 mars 2021 Në ora: 19:25
Sabri Fejzullahu

Sabri Fejzullahu e ka publikuar projektin e ri muzikor.

Këngëtari i njohur shqiptar, e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

“Vula e dashurisë”, titullohet kënga e re e cila erdhi e realizuar edhe me videoklip.

Për tekstin dhe muzikën e kësaj kënge është kujdesur Ilir Berani ndërsa me muzikën dhe orkestrim është marrë Wirusi.

Kënga u pëlqye që nga minutat e parë të lansimit nga fansat e këngëtarit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat