Bebe Rexha ndan fotografi nga bashkëpunimi ‘Puma x Bebe’

Mediale Vip

Bebe Rexha ndan fotografi nga bashkëpunimi ‘Puma x Bebe’

Më: 23 mars 2021 Në ora: 16:11
Bebe Rexha

Bebe Rexha po bashkëpunon me markën e njohur Puma.

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore po korr suksese jo vetëm në botën e muzikës.

Ajo së fundmi ka bërë të ditur se ka bashkëpunuar me markën e njohur Puma të atleteve dhe veshjeve sportive për një koleksion ‘Puma x Bebe’.

Këngëtarja shihet e veshur me rroba sportive mjaft me stil dhe atlete të bardha të cilat sigurisht se Bebe i ka dizajnuar së bashku me markën e njohur.

Bebe Rexha për momentin po shijon suksesin e këngës “Sacrifice” e cila po pëlqehet nga publiku mjaft shumë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat