Arta Bajramin vështirë se do ta njihni në këtë fotografi

Mediale Vip

Arta Bajramin vështirë se do ta njihni në këtë fotografi

Më: 23 mars 2021 Në ora: 21:30
Arta Bajrami

Këngëtarja ka befasuar ndjekësit e saj në rrjete sociale me imazhin e fundit që ka publikuar.

Arta Bajrami është shfaqur shumë ndryshe se nga që jemi mësuar ta shohim dhe e gjithë kjo falë makijazhit dhe ndryshimit në flokë.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram, këngëtarja ka postuar një imazh derisa ka shkruar se nuk është parë kohë me ndjekësit duke mos publikuar ndonjë postim.

“Hej moti s’jemi pa, knej jom”, ka shkruar Arta në fotografi e cila mori vëmendje me dukjen.

Flokët e gjata me ngjyrë të zezë gjysmën të kapura, makijazh profesional dhe veshur një bluzë me dekolte  të hapur ngjyrë bezhë, këngëtarja dukej shumë bukur.

Për dukjen e saj, ajo u komentua nga një numër ndjekësish prej 28 mijë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat