2 Ton publikon këngën e re të premten

Mediale Vip

2 Ton publikon këngën e re të premten

Më: 23 mars 2021 Në ora: 22:24
2 Ton

Rep-artisti po shihet të jetë aktiv këtë vit me projekte muzikore.

Dy javë më parë ka lansuar këngën e fundit në platforma sociale.

“Kampion”, mban titullin projekti i artisti derisa e ka publikuar me videoklip. Megjithatë, 2ton nuk ka të ndalur sapo ka zbuluar se ka gati edhe projektin e radhës.

Përmes një postimi në Instagram ka njoftuar se ka përfunduar xhirimet dhe do të mund ta dëgjojmë të premten në YouTube.

Në profilin e tij në Instagram ka postuar një video nga klipi teksa shihet pranë një vajze e cila sigurisht se është pjesë e klipit.

“Friday”, ka shkruar 2ton në mbishkrimin e postimit.

Ndryshe, “Kampion” është pëlqyer nga fansat e këngëtarit duke arritur 2 milionë shikime në YouTube për vetëm dy javë.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat