Fjolla Morina nuk i ndal pozat nga Maldivet, pozon e zhveshur në shtrat

Mediale Vip

Fjolla Morina nuk i ndal pozat nga Maldivet, pozon e zhveshur në shtrat

Më: 23 mars 2021 Në ora: 22:45
Fjolla Morina

Këngëtarja ka qenë aktive me postime së fundi nga pushimet në Dubai dhe Maldive me bashkëshortin e saj Fisnik Syla.

Fjolla Morina nuk ka harruar ndjekësit e saj, pothuajse gjatë gjithë kohës ka qenë aktive duke iu sjellur pamje nga pushimet.

Përveç imazheve dhe videove të ndryshme, këngëtarja tregoi edhe befasinë e bukur të partnerit në momentin e propozimit për martesë.

Sidoqoftë, Fjolla ka postuar edhe sot imazhe të reja e mbështjellur vetëm me rroba banjo derisa shihet e shtrirë duke shijuar ta quajmë parajsën në ishujt Maldive.

“Në tokë nuk ka qiell, por ka pjesë të tij”, kanë qenë fjalët e këngëtares në mbishkrimin e postimit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat