Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

Mediale Vip

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

Më: 24 mars 2021 Në ora: 22:13
Dua Lipa

Dua Lipa ka thënë se së shpejti do të sjellë një këngë të re.

Këngëtarja kosovare me famë botërore ka thënë gjatë një interviste se planifikon të nisë së shpejti punën për të sjellë diçka të re për fansat e saj.

“Do të punojë për një këngë të re sidomos tani që jam duke pritur për turneun të cilin shpresoj se do të mund ta zhvillojë në shtator”, është shprehur Dua.

Në intervistën e shkurtër të publikuar në YouTube, Dua ka folur edhe për këngën e saj të fundit “We’re Good” dhe kuptimin e saj.

Dua ka shënuar një arritje të madhe gjatë këtij muaji duke marrë edhe një çmim nga akademia muzikore “Grammy”.

Ajo ka marrë çmimin “Best Pop Vocal Album” për albumin e saj të fundit “Future Nostalgia”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat