Demi Rose ka menduar të shkëputet nga rrjete sociale, por dëshiron të qëndrojë afër fansave

Mediale Vip

Demi Rose ka menduar të shkëputet nga rrjete sociale, por dëshiron të qëndrojë afër fansave

Më: 24 mars 2021 Në ora: 22:33
Demi Rose

Ajo është ndër modelet më të ndjekura në rrjete sociale.

Dhe modelja e njohur, Demi Rose, ndonëse mund të ketë menduar edhe të shkëputet nga të postuari imazhe.

Në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune është pyetur nëse ka menduar që të mos publikojë fotografi nga jeta private dhe personale.

Me një imazh të realizuar gjatë pushimeve në Ibiza, Demi është shprehur se shpesh e ka menduar, por nuk mund të lë fansat anash.

“Nganjëherë mendoj të mos publikojë fotografi, por dua që vazhdimisht të shpërndajë dashuri tek ju”, është shprehur ajo.

Demi përndryshe njihet për poza provokuese që ndan me ndjekësit, duke u bërë personazhi më i komentuar në faqet rozë.

Postimet e saj gjithmonë përfliten, duke marrë me miliona pëlqime dhe komente. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat