Elgit Doda nesër lanson këngën e re

Mediale Vip

Elgit Doda nesër lanson këngën e re

Më: 25 mars 2021 Në ora: 19:22
Elgit Doda

Kantutori shqiptar ka gati projektin për vitin 2021.

Ai njoftoi fansat e tij përmes një imazhi nga klipi se nesër do e pblikojë këngën e radhës.

Në postimin e bërë, Elgit Doda zbuloi edhe titullin e këngës dhe orën se kur do të mund ta dëgjojmë projektin e tij muzikor në platforma sociale.

“Nesër ora 17:00 THARE”, ka shkruar artisti shqiptar në mbishkrimin e imazhit.

Ndryshe, “Vetëm” është kënga e fundit e publikuar në YouTube nga Elgit Doda lansuar 2 muaj më parë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat