“Ata dëgjojnë vetëm atë që iu përshtatet” – A po ia dedikon këto fjalë Bearti-Teas?

Mediale Vip

“Ata dëgjojnë vetëm atë që iu përshtatet” – A po ia dedikon këto fjalë Bearti-Teas?

Më: 26 mars 2021 Në ora: 07:10
Tea dhe Bearti

Pas konfirmimit të ndarjes së tyre, Bearti ka shpërndarë një postim në Instagram, që duket se i dedikohet Teas.

Bearti përmes një postimi në Instagram tha se gjithçka ka marrë fund mes tyre. Ai thotë se nuk dëshiron dramë e vëmendje, por të mbyllet ky kapitull përgjithmonë.

Pas këtij postimi, Bearti ka shpërndarë një fotografi me një thënie që flitet për personat negativ.

“Nuk mundesh asnjëherë të fitosh një argument me një person negativ. Ata dëgjojnë vetëm atë që iu përshtatet atyre dhe dëgjojnë vetëm për t’u përgjigjur”, thuhet në fotografinë që Bearti ka shpërndarë në Instagram.

Por, se a i dedikohet kjo Teas, nuk dihet pasi Bearti vetëm e ka shpërndarë postimin duke mos e komentuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat