Bearti i futet faqes me pullë të kuqe për të fituar lekë, opinionisti i nxjerr në shesh foton

Mediale Vip

Bearti i futet faqes me pullë të kuqe për të fituar lekë, opinionisti i nxjerr në shesh foton

Më: 27 mars 2021 Në ora: 06:24
Tea dhe Bearti

Bearti konfirmoi ndarjen nga Tea dhe shpreson që këtë kapitull të mos e hapë më kurrë ne jetën e tij.

“Po gjithçka ka marrë fund. Nuk dua drama ose vëmendje, kështu që dua me e mbyll këtu këtë kapitull edhe mos me e hap më asnjëherë”, shkroi ai më pas.

Ndërkohë që ende po aludohet se cila mund të ketë qenë arsyeja pse dyshja i kanë dhënë fund lidhjes, opinionisti Meridian Ramçaj ka zbuluar diçka që nuk e dinim për Beartin.

Ky i fundit ka krijuar një llogari në një faqe për të rritur e quajtur “OnlyFans”. Në këtë platformë njerëzit publikojnë foto provokuese, që nuk mund të postohen në rrjete të tjera sociale dhe të tjerë mund të abonohen aty për të parë imazhet kundrejt një pagese.

“Meqenëse më keni pyetur shumë herë për Tean dhe Beartin se çfarë mendoj…po normale që do ndahen pasi ka punë tjetri. Ama Kosovë-Shqipëri nuk shërbejmë”- ka shkruar Meridian Ramçaj.

Të ketë qenë kjo arsyeja e ndarjes nuk mund ta themi me siguri, por ky detaj lë vend për dyshime.

Image
Insta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat