Vesa Luma shprehet e trishtuar për vdekjen e Cimës teksa apelon për kujdes më të shtuar

Mediale Vip

Vesa Luma shprehet e trishtuar për vdekjen e Cimës teksa apelon për kujdes më të shtuar

Më: 27 mars 2021 Në ora: 11:47
Vesa Luma

Vesa Luma i ka dedikuar disa fjalë vdekjes së humoristit shqiptar.

Humoristi shqiptar Rasim Thaçi apo i njohur për publikun si Cima sot është ndarë nga jeta.

Cima ishte në moshën 71 vjeçare dhe po trajtohej nga virusi COVID-19 në Klinikën Infektive.

Vesa Luma së fundi është shprehur e pikëlluar për lajmin e ndarjes nga jeta të humoristit të njohur shqiptar.

Ajo i kushtoi disa fjalë atij derisa edhe luti të gjithë shqiptarët të ‘durojnë’ sepese varianti i ri është shumë i rrezikshëm.

Ajo gjithashtu pati disa fjalë për të shtuar drejtuar popullit shqiptar, duke thënë se varianti i ri është shumë i rrezikshëm dhe se duhet të durohemi edhe pak që të mos rrezikojmë njëri tjetrin.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat