Kënga e muajit mars, “Duro” grumbullon mbi 7 milionë klikime

Mediale Vip

Kënga e muajit mars, “Duro” grumbullon mbi 7 milionë klikime

Më: 28 mars 2021 Në ora: 15:21
Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri me 13 mars publikoi këngën “Duro”, që rezultoi të jetë një super hit.

“Duro” pas 15 dite numëron hiq më pak se 7 milionë e 255 mijë shikime.

Pa dyshim mund të quhet lirisht si hiti i këtij muaji, ndoshta edhei  këtij viti.

Teksti i këngës u shkrua nga reperi, Elinel, kurse producent ishin RZon dhe Pllumb.

Videoklipi u realizua nga “Enter Media”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat