Luana Vjollca vjen me imazhe tërheqëse duke kalëruar

Mediale Vip

Luana Vjollca vjen me imazhe tërheqëse duke kalëruar

Më: 28 mars 2021 Në ora: 17:58
Luana Vjollca

Luana Vjollca ka ndarë foto të reja në Instagram.

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, është një ndër më të kërkuarat të publikut.

Ajo së fundmi ka ndarë imazhe të reja në Instagram, ku shihet e veshur me të zeza dhe dukej me mjaft stil. Flokët ajo vendosi ti mbante afër fytyrës dhe natyrale teksa për grimin kishte vendosur të dukej thjeshtë por bukur.

Ajo shihej e hipur mbi një kalë teksa edhe buzëqeshte për kamerën.

Pas publikimit fansat e prezantueses koemntuan pamjen joshëse të Luanës mjaft shumë.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat