Arbenita ndau me ndjekësit një fotografi të ekos së vajzës

Mediale Vip

Arbenita ndau me ndjekësit një fotografi të ekos së vajzës

Më: 28 mars 2021 Në ora: 19:10
Arbenita Ismajli

Arbenita dhe Fero së shpejti do të bëhen prindër.

Modelja e njohur shqiptare, është mjaft aktive në rrjete sociale.

Çifti i njohur së shpejti do të bëhen prindër dhe ata nuk mund të jenë më të lumtur.

Arbenita së fundmi ka publikuar disa fotografi të ndryshme në Instastory ku shihej mjaft atraktive ndërsa ndër to ishte edhe një eko e vogëlushes më 26 shtator.

Modelja herë pas here publikon në llogarinë e saj në Instagram poza me barkun e rrumbullakosur dhe gjithmonë pranon komente pozitive për paraqitjen.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat