Demi Rose vjen e zhveshur, vendos trëndafilin në gjoksin e saj

Mediale Vip

Demi Rose vjen e zhveshur, vendos trëndafilin në gjoksin e saj

Më: 28 mars 2021 Në ora: 22:29
Demi Rose

Demi Rose ka joshur me foton e re në rrjete sociale.

Demi Rose është mjaft aktive në rrjete sociale prej ku edhe po vazhdon të provokoj fansat.

Ajo për momentin është duke qëndruar në një ishull në Ibiza ka bërë të ditur nga llogaria e Instagramit.

Së fundmi Demi ka publikuar disa imazhe duke lënë gojë hapur fansat e saj, të cilët kanë komentuar dhe pëlqyer mijëra herë fotografinë.

Ajo shihet e veshur në të brendshme derisa mban një trëndafil ngjyrë rozë në duar.

“Derisa të hapni krahët, nuk do të keni ide se sa larg mund të fluturoni”, tha Demi në mbishkrimin e fotografisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat