Robert Berisha: S’kam pasur bateri për t’i thënë modeles italiane që ta fshij foton duke u puthur

Mediale Vip

Robert Berisha: S’kam pasur bateri për t’i thënë modeles italiane që ta fshij foton duke u puthur

Më: 29 mars 2021 Në ora: 00:31
Robert Berisha

“Nostalgji muzikore” është kthyer në një ndër rubrikat më të dashura të së dielës, duke sjellë çdo javë personazhe të njohur të skenës shqiptare.

Këtë herë ishte i ftuar këngëtari Robert Berisha, i cili foli gjerësisht mbi jetën e tij dhe jo vetëm.

Ai është komentuar shumë së fundmi për një lidhje me modelen italiane Maria Bove.

I pyetur në lidhje me këtë këngëtari tha se nuk ka me të asgjë tjetër përtej miqësisë.

“Kemi qenë miq , dhe vazhdojmë të jemi miq. Ajo ka ardhur për punë në Kosovë … Deri te ajo puthja që ka ndodhur me të , skam pasur bateri në telefon dhe se kam parë për ti thënë që ta fshij sepse nuk është ndonjë gjë e madhe,” tha ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat