Blogerja shqiptare do të bëhet nënë për herë të parë

Mediale Vip

Blogerja shqiptare do të bëhet nënë për herë të parë

Më: 31 mars 2021 Në ora: 06:50
Anxhelina Kotorri

Blogerja shqiptare Anxhelina Kotorri do të bëhet nënë për herë të parë. Edhe pse ka qenë vazhimisht aktive duke publikuar foto në profilin e saj në Instagram, angelinas.lbook, Anxhelina nuk ka preferuar ta ndajë lajmin dhe është kujdesur që të mos e ekspozojë barkun, i cili tanimë vështirë të fshihet. Megjithatë ndjekësit dyshonin se ajo ishte në pritje të ëmbël.

Ndërsa dje, Anxhelina është “dorëzuar” dhe e ka konfirmuar shtatzëninë me një video. E veshur me një fustan bojëqielli të gjatë dhe të ngushtë pas trupit, ajo ka treguar barkun, duke shkruar:

“Gjejeni çfarë?! Kush do i shtohet grupit të mamave?”

Anxhelina nuk e ka zbuluar gjininë, por ka treguar vetëm se është 19 javëshe shtatzënë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat