Genta Ismajli publikon prapaskenat nga bashkëpunimi me Feron

Mediale Vip

Genta Ismajli publikon prapaskenat nga bashkëpunimi me Feron

Më: 31 mars 2021 Në ora: 16:32
Fero dhe Genta

Dyshja këtë vit lansuan projektin e tyre “Level Up”.

Kënga u pëlqye nga publiku dhe u tregua e suksesshme e cila deri më tani ka arritur 1,2 milionë shikime në YouTube.

Pas realizimit dhe publikimit të këngës, Genta ka shfrytëzuar profilin e saj zyrtar në Instagram të tregojë momente nga xhirimi i këngës.

Në Instagramin e saj, artistja shqiptare ka postuar një video derisa shihet bashkë me Feron duke interpretuar këngën dhe në të njëjtën kohë pranë tyre janë ekipa që ka mundësuar realizimin e këtij bashkëpunimi.

Ndryshe, “Level Up” është kënga e parë e Feros dhe Gentës e cila u lansua dy javë më parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat