Kylie dhe Kim e bëjnë ‘nxehtë’ me poza në rroba-larje

Mediale Vip

Kylie dhe Kim e bëjnë ‘nxehtë’ me poza në rroba-larje

Më: 3 prill 2021 Në ora: 23:24
Kylie dhe Kim

Kylie Jenner ka postuar disa fotografi joshëse në profilin e Instagramit.

Motrat Jenner dhe Kardashian janë ndër femrat më të njohura në showbizin ndërkombëtar.

Kylie është një ndër femrat më të komentuara për paraqitjet e saja në rrjete sociale. Me publikimet e shpeshta seksi ajo merr gjithmonë vëmendjen e ndjekësve të saj.

Së fundmi ajo ka publikuar disa imazhe me motrën e saj të madhe Kim Kardashian.

Të motrat shfaqen në bikini duke shijuar rezet e diellit teksa janë të shtrira duke marrë poza mjaft seksi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat