“U ringjall vendi im”, Vesa Luma reagon për fitoren e Vjosa Osmanit

Mediale Vip

“U ringjall vendi im”, Vesa Luma reagon për fitoren e Vjosa Osmanit

Më: 5 prill 2021 Në ora: 00:07
Vesa Luma

Vjosa Osmani tashmë do të ushtrojë rolin e Presidentes së Kosovës.

Shteti i Kosovës tashmë ka një presidente të re, Vjosa Osmanin.

Vjosa Osmani u urua nga shumë figura të njohura të estradës shqiptare dhe së fundmi ishte Vesa Luma ajo që iu gëzua lajmit për fitoren e postit të Presidentes së shtetit të Kosovës.

Ajo u shpreh se ndihet se vendi i saj (Kosova) më në fund u ringjall pas fitores së Vjosës.

“U ringjall vendi im. Presidente Vjosa Osmani”, shkroi Vesa përkrah një fotografie të Vjosës që publikoi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat