Roberti shijon borën bashkë me vajzën Renee

Mediale Vip

Roberti shijon borën bashkë me vajzën Renee

Më: 7 prill 2021 Në ora: 17:09
Robert Berisha me Reneen

Këngëtari është tejet i përkushtuar ndaj vajzës së tij.

Roberti e ka treguar edhe në emisione televizive shpesh herë se Rene është gjëja më e shtrenjtë në jetën e tij.

Artisti shqiptar e kalon kohën me të dhe në të njëjtën kohë publikon edhe fotografi me të. Së fundi në storien e tij në Instagram ka postuar një fotografi bashkë me Renen të cilët e kanë shijuar borën së bashku.

Ndryshe, Robert Berisha ka deklaruar së fundi se nuk është në ndonjë lidhje dashurie vetë se është i përkushtuar ndaj vajzës së tij.

Tutje, ai tha se është hargjuar pasi ka dhënë shumë dashuri dhe nuk ka mundësi të nisë ndonjë lidhje të re dashurie.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat