Enca kapet ‘mat’ në Dubai dhe nuk do ta besoni se si duket pa editim të fotografive

Mediale Vip

Enca kapet ‘mat’ në Dubai dhe nuk do ta besoni se si duket pa editim të fotografive

Më: 7 prill 2021 Në ora: 21:01
Enca

Këngëtarja njihet si përdoruese e fotoshopit e këtë e ka treguar edhe në imazhet e fundit.

Ajo po shijon disa ditë pushimi në Dubai dhe nuk po mungojnë fotografitë e saj provokuese.

Përveç jetës luksoze atje duke e ndarë me ndjekësit në rrjete sociale, Enca nuk po heziton të postojë edhe fotografi të cilat ekspozon linjat trupore.

Megjithatë, fotografia që ajo ka postuar siç duket është e rregulluar me fotoshop pasi një tjetë imazh po qarkullon në Instagram se si duket ajo në të vërtetë.

Enca, shihet me kilogramë pak të tepruar dhe jo ashtu si duket në fotografinë e edituar.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat