Bearti zbulon një sekret nga jeta e tij dhe ka të bëjë me Tean

Mediale Vip

Bearti zbulon një sekret nga jeta e tij dhe ka të bëjë me Tean

Më: 7 prill 2021 Në ora: 22:45
Tea dhe Bearti

Dyshja nuk ka shumë ditë që i dhanë fund lidhjes së tyre romantike.

Dhe, Bearti së fundi është pyetur nga ndjekësit se cila ka qenë romanca e tij më e gjatë.

Bearti tregoi se lidhja e fundit ka qenë më e gjatë deri më tani në jetën e tij dhe sigurisht se ishte kjo me Tean.

Së fundi, ishte Tea ajo e cila iu drejtua Beartit të vazhdon jetën e tij dhe të harroi se çka ka ndodhur.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat