Justin Bieber i kërkon Hailey-t të mos e prekë me dorë

Mediale Vip

Justin Bieber i kërkon Hailey-t të mos e prekë me dorë

Më: 8 prill 2021 Në ora: 16:30
Justin Bieber, Hailey Bieber

Shumicën e kohës, Justin dhe bashkëshortja e tij Hailey janë një ndër çiftet më të lezetshëm në rrjete sociale, le të themi ‘couple goals’.

Shumë të afërt, shumë të ëmbël me njëri-tjetrin por sigurisht që edhe ata kanë momentet e tyre të këqija, si çdo çift tjetër.

Për faktin që janë të famshëm, këto probleme ndonjëherë nuk fshihen dot nga publiku, siçi ishte edhe rasti i fundit që po bën xhiron e rrjetit.

Teksa shihnin një ndeshje së bashku, Hailey ledhatonte bashkëshortin në shpatulla, mirëpo ky i fundit i bezdisur i kërkon ta lërë rehat.

Kjo vërehet menjëherë në veprimin e modeles, e cila largon duart nga partneri, i zhduket buzëqeshja në fytyrë dhe largohet për t’u mbështetur pas.

Kjo video po bën xhiron e rrjeteve sociale.

Image
Insta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat