Vedat Ademi lanson baladën “Kënga jonë”

Mediale Vip

Vedat Ademi lanson baladën “Kënga jonë”

Më: 8 prill 2021 Në ora: 18:12
Vedat Ademi

Vedat Ademi është rikthyer me këngë të re.

Vedat Ademi sapo ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Kënga jon”, të shoqëruar edhe me klip.

Kënga është me tekst të Endrit Mumajesit, muzikën e punoi Endrit Shani, ndërsa videoklipi është punuar nga Endri Shani.

Projekti në fjalë vjen si këngë dedikuar çifteve për ditën më të rëndësishme të tyre, martesën.

“Kënga jonë Per diten tuaj me te bukur dhe per dashurine tuaj nje kenge per ju! E gjeni ne YouTube dhe ne te gjitha platformat digjitale”, ka shkruar Vedati në njoftimin për këngën.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat