Luanës i shihet gjysma e pjesës intime me këtë fustan

Mediale Vip

Luanës i shihet gjysma e pjesës intime me këtë fustan

Më: 8 prill 2021 Në ora: 18:18
Luana Vjollca

Luana Vjollca është një ndër femrat më të percjellura në mediat rozë.

Ajo shumicën e kohës kalon në lajm, duke tërhequr vëmendje të madhe në paraqitjet fizike.

Gjithmonë tërheqë vëmendje me pozat provokuese që bën, dhe përzgjedhjen e veshjeve të veçanta

Me këtë fustan të fundit, Luana shihet që ka zbuluar gjysmën e pjesës intime e që duket tejet e zjarrtë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat