Sa vjeç mbush Bieta sot? Këtë jua tregon Kroi por ne nuk e besojmë dot

Mediale Vip

Sa vjeç mbush Bieta sot? Këtë jua tregon Kroi por ne nuk e besojmë dot

Më: 9 prill 2021 Në ora: 15:17
Bieta Sulo me Kroin

Qirinjtë e ditëlindjes së 36-të Bieta i ka fryrë me Kroin, i cili i ka dhënë përqafimin dhe urimin e parë mamit për këtë vit.

Moderatorja ka ndarë në llogarinë e saj, një video pranë tortës me Kroin dhe Albanin, duke treguar se mosha e vërtetë e saj është krejt tjetër nga ajo që mendoni, e gjithçka falë diejve të saj.

Postimi i plotë:

“Minutat e para të 9️⃣ 🗓 Ia vlekan 36 rrotullime rreth Diellit, sepse me diejt e mi prane mosha reale eshte kjo… 😍❤️🥳😁🙏”, ka shkruar ajo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat