“A e meriton Tea gjithë këtë urrejtje?” Dojna përgjigjet me një mesazh të fortë

Mediale Vip

“A e meriton Tea gjithë këtë urrejtje?” Dojna përgjigjet me një mesazh të fortë

Më: 9 prill 2021 Në ora: 23:57
Dojna Mema dhe Tea Trifoni

Moderatorja e njohur, Dojna Mema është tepër aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit momente nga jeta e saj.
Së fundmi, ajo ka realizuar në InstaStory një bashkëbisedim virtual ku i fton fansat që ti bëjnë pyetje.

Pyetja që indinjoi moderatoren bukuroshe ishte pikërisht ajo e një ndjekësi, i cili i ka drejtuar një pyetje në lidhje me ish-konkurrenten e “Për’puthen”, Tean.

“Meqë e ndjek Tean në instagram, çfarë mendon për të dhe a e meriton ajo gjithë këtë urrejtje?”, ka pyetur një ndjekës/e.

Dojna zgjedh t’i përgjegjet pikërisht kësaj pyetjeje dhe ka një mesazh për t’i dhënë të gjithëve.

“E keni bërë Tean si me qenë “Hitler”. Nuk ju vijnë të këqijat nga Teas jo, shihni përreth se ka shumë çështje të rëndësishme për të cilat duhet të revoltohemi. Jettoni dhe lini të tjerët të jetojnë”, i është përgjigjur Dojna.

Image

Kujtojmë se Tea ka qenë një ndër personazhet më të komentuar të këtyre muajve në media e rrjete sociale.

Ajo ka qenë më e sulmuara nga publiku për mashtrimet e saj të njëpasnjëshme, por Tea ia ka dalë të “mbijetojë” pavarësisht urrejtjes që ka marrë.

Ish-konkurrentja vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale dhe t’i përgjigjet ndjekësve kuriozë, të cilët së fundmi kanë dashur të dinë qëndrimin e familjes së Teas për lajmet e bujshme që kanë qarkulluar së fundmi për të. Ndaj, Tea i është përgjigjur:

“Janë shqetësuar sigurisht. Por ata i dinë gjërat më brendësisht se publiku dhe më kanë mbështetur shumë.”- ka thënë ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat