Festë në shtëpinë e Vlora Kastrati Shala, nuk do ta besoni se sa vjeç bën djali i saj i madh!

Mediale Vip

Festë në shtëpinë e Vlora Kastrati Shala, nuk do ta besoni se sa vjeç bën djali i saj i madh!

Nga: Maksim Gjokaj Më: 10 prill 2021 Në ora: 10:18
Vlora Kastrati Shala me djalin e saj

"Gëzuar ditëlindja ylli jonë, gezimi i parë.

Sa shpejt ikën 20 vit, na i gëzofsh 101 dhashtë Zoti të kesh shëndet, fat e gëzime gjatë gjithë jetes. Urime Egzon Shala, love you Gazmend Gazi Shala 09.04.2001 / 1:42min".

Ky është statusi i artistes Vlora Kastrati Shala, ku gjatë ditës së premte ka festuar ditëlindjen e djalit të saj më të madh ku ai mbushi 20 vjeç. Këngëtarja pejane duket sikur është motra e tij e jo mami, megjithëse ka ndarë dhe disa foto të festës por dhe një foto ku ajo kur ishte 20 vjeçe sapo kishte sjellë në jetë djalin, e tash ai sapo ka mbushur këtë moshë.

Image
Vlora Kastrati Shala me djalin e saj

Mësojmë se edhe vetë Vlora ka marrë dhurata shumë lule në këtë festë nga bashkëshorti i saj pasi ajo i kishte sjellë në jetë djalin e parë. Urime dhe nga ne!BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat