Arrin 1 milion klikime me këngën e re, Don Xhoni ‘thumbon’ rivalët

Mediale Vip

Arrin 1 milion klikime me këngën e re, Don Xhoni ‘thumbon’ rivalët

Më: 10 prill 2021 Në ora: 11:18
Don Xhoni

Don Xhoni arriti milionëshin me “Maffia” për një ditë.

Don Xhoni së fundi lansoi projektin e ri muzikor me titull “Maffia”, të cilin e kishte paralajmëruar kohë më parë.

Kënga u prit shumë mirë nga ana e fansave të tij, për 24 orë arriti 1 milion klikime në YouTube, sukses që e gëzoi reperin.

Me anë të një postimi, Don Xhoni “thumboi” rivalët, duke thënë se e di që thellë ata e duan.

“Faleminderit krejt juve. 1 dite 1 milion. Ju pershedes edhe juve qe kini dite t’kobshme sa her t’qes muzik une. E di që thellë ju më doni”, ka shkruar ajo.

Suksesi i këngës “Maffia”, vjen pas suksesit që kishte me freestyle “Make a pose” dhe këngën “Kokaina”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat