Kur lejohet i dashuri të të prishë videon për ‘Instagram’? Vetëm kur bën si Dj Geek

Mediale Vip

Kur lejohet i dashuri të të prishë videon për ‘Instagram’? Vetëm kur bën si Dj Geek

Më: 10 prill 2021 Në ora: 18:45
Dafina dhe Dj.Geek

Që Dafina dhe Dj Geek janë një nga çiftet më të lezetshëm në qarkullim, as nuk ka dyshime.

Shumë herë ata na kanë treguar se kanë një raport shumë të bukur dhe me gjestet që bëjnë na kanë vërtetuar edhe më shumë që janë shembull.

Sot të dy janë në Tiranë dhe këtë e kanë treguar me një video të realizuar në një ambient të kryeqytetit, ku Dafina përpiqet të bëjë një video si ato të sajat.

Aty ndërhyn Dj Geek për t’i dhënë një puthje dhe Dafina as nuk inatoset dot me të.

Epo nuk dimë ç’tiu themi tjetër veçse paçi fatin e Dafinës…

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat