E dinit që kaçurrelset kërcejnë me flokë? Se si bëhet ua tregon Fatma dhe do qeshni shumë

Mediale Vip

E dinit që kaçurrelset kërcejnë me flokë? Se si bëhet ua tregon Fatma dhe do qeshni shumë

Më: 10 prill 2021 Në ora: 18:46
Fatma Haxhialiu

Fatma Haxhialiu di si të na bëjë të argëtohemi me natyralitetin e saj dhe këtë e ka treguar gjithashtu me videon e fundit që ka publikuar.

“Nuk e di si kërceni ju të tjerat, po kaçurrelset kërcejnë me flokë”, ka shkruar ajo në videon që i ka bërë vetes duke u hedhur gjithandej me flokët në lëvizje.

Ne mendojmë se kjo mënyrë të kërcyeri tregon vetëm që kaçurrelset e shijojnë shumë kërcimin dhe përdorin fuqinë e flokëve të tyre për të treguar sharmin që kanë.

 

Si thoni sikur t’i kopjojmë të gjitha nga pak?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat