Anxhelina Hadërgjonaj lë pak vend për imagjinatë me fotografitë e fundit

Mediale Vip

Anxhelina Hadërgjonaj lë pak vend për imagjinatë me fotografitë e fundit

Më: 10 prill 2021 Në ora: 23:17
Anxhelina Hadërgjonaj

Ajo është ndër artistet shqiptare që i kushton shumë rëndësi paraqitjeve të saj.

Fjala është për Anxhelina Hadërgjonaj, e cila herë pas herë mban të azhurnuar 203 mijë ndjekësit.

Në disa postime të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka sjell disa imazhe tejet tërheqëse.

E veshur me një bluzë të zezë, dukjen ajo e ka kompletuar me pantallona të thjeshta dhe aksesorë të shumtë.

Pjesa e shpinës ishte pjesërisht e hapur, ndërsa përmes kësaj poze ajo theksoi të pasmet e formësuara.

Komentet për këtë paraqitje të bukuroshesh ishin nga më të ndryshmet, por të gjitha duke e komplimentuar.

“Run For” në anën tjetër është hiti saj i fundit, që ka arritur të pëlqehet në masë të madhe nga admiruesit e muzikës së saj. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat