Fero dhe Don Xhoni lansuan këngët për një ditë, ky është reperi që po dëgjohet më shumë

Mediale Vip

Fero dhe Don Xhoni lansuan këngët për një ditë, ky është reperi që po dëgjohet më shumë

Më: 11 prill 2021 Në ora: 17:56
Fero dhe Don Xhoni

Fero dhe Don Xhoni kanë publikuar këngët e tyre me datën 8 prill.

Ishte thjeshtë një rastësi mes reperëve, që t’i lansojnë këngët për një ditë.

Në kanalin “Youtube”, shohim se Don Xhoni për dy ditë ka arritur të marr mbi 1.8 milion klikime.

Ndërsa, Fero për këto dy ditë ka arritur të marrë mbi 160 mijë klikime.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat