Demi Rose e bën nxehtë me imazhin në bikini ngjyrë neoni

Mediale Vip

Demi Rose e bën nxehtë me imazhin në bikini ngjyrë neoni

Më: 11 prill 2021 Në ora: 19:32
Demi Rose

Modelja e njohur po vazhdon provokimet në rrjete sociale.

Demi Rose, cilësohet si një nga femrat më seksi dhe të komentuara në mediat rozë.

Demi njihet për format trupore fantastike duke lënë gojë hapur fansat e saj sa herë që ajo publikon fotografi apo video.

Demi është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe sjell imazhe nga më të ndryshmet shpesh herë duke provokuar ndjekësit e saj dhe kështu ka vepruar së fundmi.

Demi ka pozuar për Instagram ku edhe ndarë imazhin joshës në bikini ngjyrë jeshile neon teksa po pozonte nga prapa duke vënë në fokus të pasmet e bujshme për të cilat përflitet aq shumë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat