Harry Styles bëhet biond ndërsa portretizon oficerin homoseksual në filmin e ri

Mediale Vip

Harry Styles bëhet biond ndërsa portretizon oficerin homoseksual në filmin e ri

Më: 11 prill 2021 Në ora: 19:40
Harry Styles

Harry Styles do të luajë një polic homoseksual në adaptimin filmik të një romani.

Ish-këngëtari i One Direction, 27 vjeç, do të lyejë flokët e tij në biondë për rolin në “My Policeman”, shkruan The Sun.

Harry Styles do të luajë një polic homoseksual në adaptimin filmik të një romani.

Ishte bazuar në romanin e vitit 2012 nga Bethan Roberts dhe është vendosur në Brighton në vitet 1950 kur homoseksualiteti ishte i paligjshëm.

Pin-up Harry, i cili bëri debutimin e tij në film në Dunkirk në 2017, do të luajë policin Tom Burgess, i cili ka një lidhje me kuratorin e muzeut Patrick.

Emma Corrin, e cila është Princesha Di në The Crown, do të interpretojë gruan e tij Marion. Filmi do të vendoset në vitet 1950 dhe 1990. Prodhimi i filmit fillon javën e ardhshme.

Një person i brendshëm i filmit tha, “Me Harry dhe Emma që luajnë, do të jetë një hit!”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat