Britney Spears çudit fansat, poston foton nga arkiva me Justin Timberlake për ditëlindjen e motrës

Mediale Vip

Britney Spears çudit fansat, poston foton nga arkiva me Justin Timberlake për ditëlindjen e motrës

Më: 11 prill 2021 Në ora: 22:07
Britney Spears

Britney Spears ka çuditur fansat me veprimin e fundit.

Britney Spears hapi arkivat e fotove për të uruar motrën e saj, Jamie Lynn, shkruan Billboard.

Ylli vendosi të ndajë një fotografi argëtuese në Instagram mbrëmjen e së premtes nga disa vite më parë që ndodhi të shfaqte atë dhe Justin Timberlake.

“Gëzuar ditëlindjen e vonuar këtij shpirti të bukur !!!” Spears shkroi në mbishkrimin e fotografisë motrës së saj të vogël, e cila festoi ditëlindjen e saj më 4 Prill. E çuditshme të them se isha sikur nëna jote kur ishe më e re dhe ende mbetem më e moshuar se ti por shpirti yt është dhe gjithmonë ka qenë i mençur”.

Ajo vazhdoi, “Unë jam vërtet e frymëzuar nga rruga jote dhe jeta që ke krijuar për fëmijët e tu të bukur dhe jam shumë krenare që e quaj dikë aq të bukur brenda jush si motra ime”.

Jamie Lynn u përgjigj me një koleksion figura të lezetshme, ndërsa shumica e komenteve të tjera të mbetura në postim përqendroheshin në paraqitjen e papritur të Timberlake në njoftimin e Instagramit të Spears.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat