Rina Balaj arrin 5 milionë klikime me “Bad Rosita” në Youtube

Mediale Vip

Rina Balaj arrin 5 milionë klikime me “Bad Rosita” në Youtube

Më: 12 prill 2021 Në ora: 00:06
Rina Balaj

Rina po shijon suksesin e këngës së fundit.

Rina Balaj ka publikuar projektin e ri muzikor para pak ditësh i cili  prit mjaft mirë nga publiku.

Këngëtarja tashmë po shijon suksesin e këngës pasi ajo po pëlqehet mjaft shumë nga fansat e saj dhe kolegët.

Rina bëri të ditur së funjdi se ajo ka arritur të mbledhë 5 milionë klikime brenda disa jave dhe është shumë lumtur për këtë.

Ajo falënderoi fansat e saj për mbështetjen e madhe që ia kanë dhuruar për projektin e fundit muzikor.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat