Braunwyn Windham-Burke ndahet me të dashurën Kris

Mediale Vip

Braunwyn Windham-Burke ndahet me të dashurën Kris

Më: 12 prill 2021 Në ora: 09:15
Braunwyn Windham-Burke

Braunwyn Windham-Burke është përsëri një zonjë e vetme - lloj.

Ylli i "Real Housewives of Orange County" është ndarë me të dashurën e saj, Kris, pasi doli si lezbike në dhjetor, sipas TMZ .

Braunwyn - e cila mbetet e martuar me burrin e saj të vjetër, Sean Burke - dhe Kris kishin një ndarje miqësore mbi një muaj më parë pasi lidhja e tyre zhvilloi rrjedhën e saj, raportoi media.

Ylli 43 vjeç, thuhet se tani është kthyer në 'pishinën e takimeve' duke parë gra të tjera, por nuk është në një marrëdhënie tjetër të përkushtuar.

Zonjat u takuan në një aplikacion takimesh dhe dolën publikisht me romancën e tyre në fillim të dhjetorit. 

Që kur zbuluan Instagram-et e tyre, Braunwyn dhe Kris u fotografuan shumë herë duke zbutur në publik të lumtur .

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat