Kylie Jenner vendos pajisjet në natyrë derisa kryen rutinën e ushtrimeve

Mediale Vip

Kylie Jenner vendos pajisjet në natyrë derisa kryen rutinën e ushtrimeve

Më: 12 prill 2021 Në ora: 13:22
Kylie Jenner

Ajo zgjodhi jo një, por dy stërvitje të dielën ndërsa vazhdon të përgatitet për sezonin e verës.

Ylli i realitetit 23-vjeçar tregoi figurën e saj të mprehtë në palestër me reçipeta ngjyrë të verdhë dhe dollakë të ngjashëm para se të takohej me gjysmë motrën Kourtney Kardashian për një seancë tjetër të ushtrimeve.

Grimerja shpesh publikon në Instagram postime teksa tregon stërvitjet e saj në palestrën në shtëpi, por e përdori atë gjatë fundjavës edhe në natyrë.

Kylie siguroi që të gjithë fokusi të ishte në trupin e saj ndërsa xhironte veten në majë të gishtërinjve. Ajo e shoqëroi setin me veshje të verdhë me çorape të bardha dhe trajnerë të bardhë dhe i lidhi flokët e errëta në një bisht.

Nëna e një fëmije mbajti një shishe uji në dorë për hidratim të shtuar teksa doli edhe në natyrë për të kryet disa ushtrime fizike.

Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat