“Shpresoj të jesh i lumtur”, Sindi ka një mesazh për Muratin

Mediale Vip

“Shpresoj të jesh i lumtur”, Sindi ka një mesazh për Muratin

Më: 12 prill 2021 Në ora: 20:05
Sindi

Pas shfaqjes së pjesës së parë të takimit me Anxhelon, Sindi i ka kërkuar falje pasi nuk ka qenë në gjendjen e saj më të mirë pas situatës me Muratin.

Ajo gjithashtu shprehu një mesazh për Muratin duke i uruar lumturi me këdo që ndihet mirë në program.

Shpresoj që të jesh i lumtur me këdo që ndihesh mirë në program dhe të kërkoj falje nëse nuk kam folur si duhet”, tha Sindi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat