Sindi dhe Mevlani përplasen sërish në studio për këtë arsye

Mediale Vip

Sindi dhe Mevlani përplasen sërish në studio për këtë arsye

Më: 12 prill 2021 Në ora: 23:14
Sindi dhe Mevlani

Mevlani dhe Sindi si duket nuk kanë mundësi të pajtohen në ndonjë mendim.

Sindi dhe Mevlani njihet si ndër konkurrentët e “Përputhen” të cilët tash e disa kohë kanë marrëdhënijen e acaruar me njëri tjetrin.

Mes tyre ka pasur disa raste të ndryshme ku kanë shprehur haptazi mos pëlqimin mes njëri-tjerit, e ndonjëherë nga ana e Mevlanit edhe ofendime dhe thumbime të ndryshme.

Së fundmi ishte Sindi ajo e cila me një ‘batutë’ ofendoi Mevlanin kurse sipas saj ishte vetëm një shaka dhe se konkurrenti në fjalë nuk duhet ta mer personale.

Sindi i tha Mevlanit se ai e morri për keq humorin e saj dhe se duhet të veprojë njëjtë sikur kur iu bë ‘batuta’ e ‘vajit të Borshit’ asaj. Mevlani iu kthye keq konkurrentes duke i thënë se ajo nuk duhet të tallet më asnjëherë Kavajën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat