E ulur në tokë, Gjyste Vulaj uron muajin e shenjtë të Ramazanit

Mediale Vip

E ulur në tokë, Gjyste Vulaj uron muajin e shenjtë të Ramazanit

Më: 13 prill 2021 Në ora: 17:32
Gjyste Vulaj

Këngëtarja Gjyste Vulaj, komentohet shumë për daljet e saj publike.

Në profilin e saj në “Instagram”, Vulaj është fotografuar pak më ndryshe.

Përmes një fotografie ka uruar muajin e Ramazanit.

“Urime muajin e Ramazanit të gjithë vëllëzërve dhe motrave të besimit musliman, Agjërmin të lehtë”, ka shkruar ajo krahas fotos.

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat