Rina Balaj uron muajin e shenjtë të Ramazanit

Mediale Vip

Rina Balaj uron muajin e shenjtë të Ramazanit

Më: 13 prill 2021 Në ora: 18:52
Rina Balaj

Këngëtarja e estradës iu ka uruar të gjithëve paqe dhe dashuri në këtë muaj.

Duke publikuar një storie në profilin e saj në Instagram, Rina ka shkruar një urim.

“Muaji i mëshirës dhe i paqes. Urime festa e Ramazanit të gjithë besimtareve myslimanë. Shpresoj që ky muaj ka me iu sjell paqe dhe dashuri”, ka shkruar ajo në postimin e saj.

Theksojmë se, besimtarët myslimanë që nga sot kanë filluar muajin e shenjtë të Ramazanit dhe fytyra të njohura publike e kanë uruar duke mos munguar edhe të artistëve.

Ndryshe, muaji Ramazan fillon me datën 13 prill deri me 13 maj.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat