Justin Bieber thotë se viti i parë i martesës me Hailey Baldwin ishte i vështirë, kishte mungesë besimi

Mediale Vip

Justin Bieber thotë se viti i parë i martesës me Hailey Baldwin ishte i vështirë, kishte mungesë besimi

Më: 13 prill 2021 Në ora: 20:42
Justin Bieber dhe Hailey

Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesës në shtator 2018 dhe organizuan një festë ekstravagante me 30 Shtator 2019 në Karolinën e Jugut.

Dhe gjatë intervistës së Justin me GQ për lidhjen e tyre në maj 2021, ylli i popit zbuloi se viti i parë i martesës ishte me të vërtetë i vështirë.

Këngëtari 27-vjeçar i Jutice tha se vështirësitë fillestare në martesën e tyre buronin nga ‘trauma’ dhe ‘thjesht mungesa e besimit’.

Në intervistën e re, Justin tha se ai ndihej si i  detyruar të martohej.

Ai shpjegoi: ‘Thjesht ndjeva se kjo ishte thirrja ime. Thjesht të martohesh dhe të kesh bebe dhe ta bësh gjithë atë punë. ‘

Image

Ai më vonë thotë se në lidhje me fëmijët, jo këtë të dytën, por ne do ta bëjmë përfundimisht.

Justin tha: Viti i parë i martesës ishte me të vërtetë i vështirë sepse kishte shumë punë, duke u kthyer te gjërat e traumës. Thjesht kishte mungesë besimi.  Kishte të gjitha këto gjëra që nuk doni t’i pranoni personit me të cilin jeni, sepse është e frikshme. Ju nuk doni ta frikësoni duke ia thënë.

Ai pranoi gjatë vitit të parë të martesës se ishte ‘në lëvozhgë vezësh’, por më në fund filloi të besonte.

Image

 

Justin tha për martesën e tyre tani, dy vjet e gjysmë: “Ne thjesht po krijojmë këto momente për ne si çift, si familje, që po ndërtojmë këto kujtime. Dhe është e bukur që ne kemi atë për të pritur me padurim. Më parë, nuk e kisha atë që të prisja me padurim në jetën time. Jeta ime në shtëpi ishte e paqëndrueshme. Unë nuk kisha një tjetër të rëndësishëm. Nuk kisha dikë që ta doja. Por tani e kam atë.”

Justin dhe Hailey u takuan në 2009 pasi babai i saj Stephen Baldwin i prezantoi ata u bënë miq dhe u takuan për një kohë të shkurtër në fillim të vitit 2016 para se të ndaheshin sërish.

Ai vazhdoi takimin me Sofia Richie dhe u bashkua për pak kohë me ish të dashurën Selena Gomez.

Justin dhe Hailey rifilluan romancën e tyre në maj 2018 dhe u fejuan më 7 korrik 2018.

Zogjtë e dashuruar morën licencën e tyre të martesës nga një gjykatë e qytetit të New York-ut në shtator 2018

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat