Teuta Krasniqi ka disa fjalë për prindërit që i ka në spital

Mediale Vip

Teuta Krasniqi ka disa fjalë për prindërit që i ka në spital

Më: 14 prill 2021 Në ora: 14:02
Teuta dhe Milazim Krasniqi

Profesori universitar, Milazim Krasniqi, babai i aktores shqiptare, Teuta Krasniqi dhe deputetit Memli Krasniqi, ka treguar nëpërmjet një postimi në “Facebook” se është shtruar në spital bashkë me bashkëshorten, zonjën Edibe, si pasojë e infektimit me Covid-19.

Ai ka rrëfyer se pas disa ditëve trajtim në banesë ndaj virusit, rekomandim të ekipit mjekësor, ata po marrin specializim të mëtejshëm në spital.

Së fundmi, Teuta Krasniqi ka emocionuar të gjithë teksa ka ndarë me ndjekësit e saj në “Facebook” një foto nga karantina e vitit të kaluar kur Tara dhe Kaia komunikonin me gjyshërit përmes lidhjes online me video.

“Para një viti me mall, tash edhe me më shumë mall…”, është shprehur Teuta krahas fotos.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat