E mbani mend Zhaden, do të befasohet sa hot është bërë aktorja

Mediale Vip

E mbani mend Zhaden, do të befasohet sa hot është bërë aktorja

Më: 14 prill 2021 Në ora: 16:24
Giovanna Antonelli

Giovanna Antonelli është një nga aktoret më të bukura dhe më të talentuara nga Brazili. Të gjithë shqiptarët e mbajnë mend si Zhade, nga telenovela që u transmetua disa vite më parë në vendin tonë.

Babai i saj është gjithashtu një aktor, ndërsa nëna e saj është kërcimtare.

Aktorja e bukur ka edhe një vëlla më të madh, i cili është avokat.

Aktorja e njohur ka edhe binjakët Antonio dhe Sofia, dhe babai i tyre është Leonardo Nogueira.

Ja si duket aktorja sot:

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat