Shifër marramendëse, dalin në ankand atletet që Kanye West veshi në “Grammy 2008”

Mediale Vip

Shifër marramendëse, dalin në ankand atletet që Kanye West veshi në “Grammy 2008”

Më: 14 prill 2021 Në ora: 18:34
Foto ilustrim

Atletet që Kanye West veshi për herë të parë në “Grammy 2008”, do të dalin në ankand.

Me vlerën e më shumë se 1 milion dollarëve dhe mendohet se do të bëjnë histori si këpucët sportive me çmimin më të lartë të shitur në “Sotheby’s”.

Këto atlete u përshkruan nga shtëpia a ankandeve si ndër më të vlefshmet që janë ofruar ndonjëherë.

West ndikoi shumë në dizajnin e këpucëve të cilat mbajnë firmën e “Nike Air Yeezy 1”.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat